Programista Java

Jesteśmy firmą informatyczną z 20-letnim doświadczeniem w produkcji i wdrożeniach systemów ERP oraz  aplikacji mobilnych. Naszymi Klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa jaki i małe firmy, a programy przez nas oferowane dają nam możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klienta. Z myślą o naszych klientach dynamicznie rozwijamy sieć sprzedaży i obsługi przez otwieranie nowych oddziałów na terenie całej Polski, w związku  z tym poszukujemy specjalistów sprzedaży do naszego zespołu ekspertów.

Programista JAVA  Szczecin / Łódź/ Wrocław / Gdynia

Opis stanowiska:

• Wsparcie informatyczne klientów
• Obsługa wdrożeniowa i powdrożeniowa produktów firmy
• Udział w projektach wdrożeniowych oraz eksploatacyjnych systemów klasy ERP
• Wsparcie dla produktów mobilnych zintegrowanych z systemami ERP
• Dokumentowanie wprowadzanych rozwiązań
• Wsparcie wewnętrznych procesów zarządzania projektami

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji opartych o technologie Java
• Znajomość podstawowych technologii internetowych HTML, CSS, JavaScript
• Znajomość technologii wchodzących w skład standardu Java EE
• Dobra znajomość języka SQL
• Znajomość jednego z (lub kilku) frameworków/bibliotek Hibernate, Spring, SWT, JavaFX
• Praktyczna umiejętność wykorzystywania XML i Webserwisów
• Znajomość SVN

Mile widziane:

• Praktyczna znajomość Firebird,  PostgreSQL, Oracle
• Znajomość zagadnień związania z systemami ERP
• Znajomość zagadnień związanych z programowaniem urządzeń mobilnych
• Znajomość Maven

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie prac z zakresu projektowania i/lub programistycznych dla nowych oraz istniejących aplikacji

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury Ekspert Systemy Informatyczne
• Interesującą pracę w firmie zaawansowanych i nowoczesnych technologii informatycznych
• Praca u boku doświadczonych programistów i konsultantów ERP
• Lekcje języka angielskiego dofinansowane przez firmę
• Pełne prywatne ubezpieczenie medyczne ENEL-MED

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji na adres mailowy rekrutacja@ekspert.biz. W tytule prosimy dopisać nazwę miejscowości.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o przesłanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Nowości
  • 08.05.2018

  • 02.04.2018

  • 01.04.2018